MISTRZOWSKA WĘDZARNIA TRADYCYJNE WĘDLINY NAJWYŻSZEJ KLASY PRZYGOTOWYWANE PRZEZ NASZYCH SPECJALISTÓW

   O podniebienia naszych klientów dba zespół doświadczonych
   rzeźników, pracujący pod okiem mistrza - Pana Wojtka.
Jak mówi nam on sam: „ważne jest, żeby nasi klienci mieli nieustanną okazję, smakować coraz to nowych produktów wychodzących z naszego zakładu i naszej wędzarni”.

Zapytacie: „w czym tkwi tajemnica smaku ?”

jego odpowiedź jest prosta: „to nie tajemnica ! Świeżość i jakość naszych wyrobów to efekt starannej selekcji mięsa i codziennej kontroli Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej.
Dbamy o to, aby nasz surowiec pochodził z najlepszych hodowli
a to przekłada się na efekt końcowy. Poza świeżością i jakością, elementem bezdyskusyjnie wpływającym na to co produkujemy jest dbałość o powtarzalność procesu produkcji.
Pozostałe składowe to odpowiedni czas i temperatura wędzenia, które gwarantują wspaniały smak i zapach mięsa”.

Pan Wojtek podkreśla, że cała ekipa dokłada starań, żeby co jakiś czas zaskakiwać pojawiającymi się nowymi produktami.

Z uśmiechem dodaje: „wszystko co produkujemy, wzbogacamy odrobiną serca, którą każdego dnia dokładamy w oferowane Państwu produkty. W tym roku ofertę sklepu poszerzył m.in. doskonały smalec, na którego degustację zapraszamy ! Wierzymy, że nie mniej chętnie sięgniecie Państwo po naszą kaszankę, bułczankę, pasztetową oraz salcesony, których produkcję także rozpoczęliśmy w tym roku.
Smakosze na pewno będą też zadowoleni z białej kiełbasy, bez której trudno obyć się przy weekendowym grillu, śniadaniu czy kolacji”.

© Copyright 2015 Intermarche Piekary Śląskie 2 | Zobacz również www.intermarche.pl