MISTRZOWSKA WĘDZARNIA

Skosztuj mistrzowskich smaków z wędzarni Intermarché. Najwyższej jakości, 100% naturalne i bez konserwantów produkty mięsne to klasa sama w sobie. Pyszne wędliny, tradycyjnie kruche szynki oraz soczyste kiełbasy, przygotowywane są według sprawdzonych receptur.

OWOCE I WARZYWA

Owoce i warzywa to cenne źródło zdrowia dla Ciebie i Twojej rodziny, a u nas masz je na wyciągnięcie ręki! Zaglądaj na bieżąco do naszej aktualnej gazetki i sprawdzaj najnowsze promocje. Dzięki temu nie przegapisz żadnej okazji i zaoszczędzisz na swoich zakupach.

Intermarché wspiera ideę zdrowego odżywiania i zapewnia w swojej ofercie szeroką gamę najświeższych owoców i warzyw, polskich oraz sezonowych, w najniższych cenach.

ŚWIEŻUTKIE PIECZYWO

Gorące bułeczki, aromatyczne chleby oraz przepyszne ciastka i przekąski - wszystko dla Ciebie i Twoich bliskich. Dla Intermarché pyszny smak oznacza wysoką jakość i staranny dobór składników. Nasze wyjątkowo chrupkie i cudownie smaczne pieczywo z własnego wypieku tworzone według autorskiej receptury Intermarche. Specjalnie dla Ciebie wypiekane na miejscu, już od samego rana.

PEŁNOWARTOŚCIOWE MIĘSO

Aromat i smak to nie wszystkie cechy stojące za wybornym smakiem mięsa. W Intermarche stawiamy na najwyższą rynkową jakość oferując mięso z własnego rozbioru - porcjowane z półtusz na miejscu. Tym sposobem osiągamy to czego nie mają inni. Fakt ten sprawia, że niezależnie od gatunku (wieprzowe, wołowe czy drobiowe), nasze produkty są w pełni wartościowe i pożywne.

© Copyright 2015 Intermarche Piekary Śląskie 2 | Zobacz również www.intermarche.pl